Nowoczesne formy prowadzenia prezentacji



Tematyka szkolenia
Zasady pracy z oprogramowaniem Prezi w chmurze.

Adresaci szkolenia
Zainteresowani dyrektorzy i nauczyciele wszystkich poziomów kształcenia​

Opis szkolenia
Szkolenie ma charakter warsztatowy, wszyscy uczestnicy korzystają ze stanowisk komputerowych podłączonych do Internetu.  Maksymalna wielkość grupy to 10 osób. Szkolenie obejmuje podstawy poruszania się w programie Prezi oraz zawiera informacje na temat zasad budowania ciekawych, publicznych wystąpień, między innymi:
- jak dział program Prezi,
- jakich zasad należy przestrzegać tworząc interesującą graficznie prezentację,
 - jak pracować z uczniami w klasie  korzystając z prezentacji Prezi,
- jak zorganizować wirtualny pokaz.


Planowany czas szkolenia
5 godzin

Zakładane efekty szkolenia 
Uczestnik szkolenia nabedzie umiejętność tworzenia prezentacji w prezentowanym programie oraz doskonalenie umiejętności prowadzenia publicznych wystąpień z wykorzystaniem programów prezentacyjnych.

Informacje dodatkowe
Szkolenia prowadzimy na terenie całej Polski, zapewniamy wyposażenie sali w potrzebny sprzęt, termin szkolenia do uzgodnienia, szkolenia prowadzimy w placówkach szkolnych, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.


Informacja o prowadzącym szkolenie
Katarzyna Paliwoda absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego – magister edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Dyplomowany nauczyciel – czynny zawodowo od 1987 r.  W roku 1999 - ukończyła kierunek informatyka w ramach Studiów Podyplomowych Politechniki Łódzkiej.  Od roku 1999 nauczyciel- konsultant ds. informatyki w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Posiada dodatkowo kwalifikacje w zakresie zarządzania oświatą, bibliotekoznawstwa i terapii pedagogicznej.Autor szeregu kursów grantowych oferowanych nauczycielom przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Obecnie koordynator,  autor programów i wykładowca Studiów Podyplomowych (Zarządzanie oświatą, Informatyka z elementami e-learningu, Przedsiębiorczość) dla nauczycieli w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej, w Łodzi.  Wykładowca technologii informacyjnej w Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Realizator i wykładowca projektu” Informatyka internetowa” – prowadzonego przez Wyższą Szkołę Studiów Międzynarodowych w Łodzi w latach 2009-2012. Wykładowca i autor materiałów z zakresu szkolnego marketingu oraz innowacyjnych form wsparcia uczącego się, takich jak Mentoring i Coaching w edukacji – Projekt Uniwersytetu Łódzkiego  w latach 2012-2013.Wykładowca zajęć z e-marketingu w ramach projektu „Łódzka Akademia IT” –prowadzonego przez firmę Masters z Lublina. Autor  - projektu „Wirtualne laboratoria fizyki” prowadzonego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w latach 2013-2014. Autor poradnika metodycznego zajęć komputerowych dla nauczycieli Szkoły Podstawowej Wydawnictwa Operon. Współautor poradników dla dyrektora „6-latek w szkole” oraz „Cyberprzemoc” Oficyny Wydawniczej LEX. Ekspert nowej podstawy programowej MEN.  Koordynator wojewódzki, trener i egzaminator ECCC.Dyrektor Agencji reklamowej KANET. W latach 2008-2012 wiceprezes i założyciel Stowarzyszenia Wspierania Twórczości - AB Art. w Łodzi.Obecnie prezes Fundacji „Uśmiech ucznia” ks. J. Twardowskiego.Autor i realizator innowacyjnej formuły wsparcia dla nauczycieli w zakresie rozwijania kompetencji komputerowych, realizowanej w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi – Wojewódzki projekt INFO-teka. Współorganizator i przewodniczący jury 10-ciu edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej dla szkół podstawowych województwa łódzkiego  „Malowanie na ekranie”. Autor edukacyjnych blogów oraz międzynarodowej platformy e- learningowej „Paliwoda24”. Twórca i administrator grupy Nauczyciele – na Facebooku